Вивчення іноземної мови і сучасний туризм

Потреба вивчення іноземної мови тісно пов'язана з розвитком сучасного туризму і глобалізацією економічних зв'язків світової економіки. Ще зі шкільної лави ми знаємо що найпоширенішими мовами є англійська та російська. Насправді і англійська та російська - не на першому місці, російська ж за останні 30 років значно втратила свої позиції у зв'язку з глобальними подіями розпаду Радянського Союзу і всього соціалістичного табору Європи та Азії на незалежні держави - т.ч. інтерес до російської мови знизився. Причому її підносили в радянський час міфом про те що російською володіє на планеті більше півмільярда осіб, що виявилося таки лише блефом - насправді ця цифра не перевищувала в 1990 році 312 млн осіб в основному за рахунок населення колишньої радянської імперії. У 2004 році на підставі доповіді МЗС Російської Федерації "Російська мова в світі: сучасний стан та тенденції поширення" стала фігурувати цифра в 278 млн. Таким чином російська мова, що мала за ступенем поширення 4-е місце в минулому сторіччі з 2005 року опустилася на шосту сходинку і продовжує зниження.
 
Самою ж доступною мовою є англійська. Сприяла його поширенню насамперед величезна територія колишньої Британської імперії з землями в Північній Америці, Африці, вся Індія, Австралія і навіть в даний час королева Єлизавета II залишається монархом 16 держав. Англійська займає третє місце в світі після китайської та іспанської і є офіційною мовою у Великобританії, США, Канаді, Ірландії, Мальті, Австралії, Новій Зеландії, в деяких державах Африки, Індії, Пакистані та ін. Крім цього англійська є одною з шести робочих мов ООН і говорить нею більше 1 млд чоловік.

На китайському мовить найбільша частина населення планети - 1,213 млд у зв'язку p величезною чисельністю мешканців самої країни і підвищеного інтересу до китайської мови у світі, хоча і досить складної у вивченні, що викликанино стрімким входженням Китаю у світову економічну еліту.

Іспанською володіє більше 548 млн чоловік. Настільки широке поширення мова набула в середні віки минулого тисячоліття - в епоху великих відкриттів і завоювань іспанськими конкістадорами і є разом з англійською мовами, що найбільше вивчаються на планеті.

                                                            

Вивчення іноземної мови і сучасний туризм нерозривні у своєму прагненні до невідомого і нам, українцям, що вільно володіють українською та російською, при подорожах по світу навіть дуже знадобляться знання принаймні ще однієї з найпоширеніших мов на Землі.

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text