Автомобіль для подорожей

Купуючи авто ми перш за все купуємо сімейний засіб пересування і тільки на другому плані це буде автомобіль для подорожей.
 
Критеріїв вибору сімейного автомобіля, або для туризму, існує безліч і з метою спрощення наших поневірянь компанії, що продають, запрошують на тест - драйви. Можливо також взяти авто напрокат і власноруч протестувати його вже нікуди не поспішаючи. Докладніше про прокат авто у Киіві дивіться на сайті компанії АвтоАренда - дуже спокусливий віхід з положення, адже мова йдеться про сімейну річ що купується не на один рік!
 
Також, вибираючи автомобіль для подорожей, слід керуватися деякими підказками бувалих автолюбителів і членів туристичних автоклубів. Перш за все колісна формула: передній привід, задній привід, або 4х4(?) - всі види таких авто Ви знайдете в прокаті у АвтоАренди.
 
Їзда по твердому покриттю - в даному випадку суттєвої різниці для колісної формули не існує, за винятком витрат на бензин, який буде вище у позашляховика 4х4, та й на великих швидкостях при проходженні поворотів високий позашляховик буде менш стійкий.
 
При їзді по піску найкраще поведе себе позашляховик - ймовірність "заритися" в пісок у нього найменша. Ні передній привід, ні задній, по піску не підуть.

Подорожі по сухих грунтових дорогах кращі на позашляховику, але не через наявність повного приводу, а завдяки збільшеному дорожньому проміжку, що дозволяє долати несподівані перешкоди. Слід розрізняти справжні позашляховики і паркетники з коробкою - автоматом, які створені більше для престижу, ніж їзди по бездоріжжю.
 
При їзді по мокрій ґрунтовій дорозі, бруду, найвища прохідність буде у позашляховика, потім у передньопривідного авто, причому будь-який з них з ручною коробкою передач буде краще. Аналогічна ситуація і при проходженні снігових заметів.
 
В ожеледицю передній привід відмінно тримає дорогу, але якщо Ви перед поворотом не скинули швидкість і Вас "понесло" - варіантів виходу з такої ситуації немає. В даному випадку навіть автомобіль з приводом на задні колеса хороший тим, що скидаючи газ задні колеса збляють мимовільне легке гальмування і при певних навичках Ви проходите поворот з легким занесенням і майже завжди вирівняєте ситуацію заносу на слизькій дорозі. На передньому приводі таке неможливо і навіть занос на прямій ділянці виправити можна тільки додаючи швидкість легким натисканням на педаль газу, намагаючись вловити грань зчеплення гуми з покриттям і лише потім почати скидати швидкість. Позашляховик, і навіть "паркетник" поводяться відмінно по рівній слизькій дорозі, але тільки на невеликих швидкостях. У разі втрати зчеплення з дорогою позашляховик дуже нестійкий через підвищений центр ваги і часто така ситуація загрожує переворотом.

В Україні місць де неможливо проїхати, практично немає. Тверде покриття присутнє на всіх дорогах, за рідкісним винятком прибережніх морських піщаних смуг або гравійних гірських доріг в місцях щодо незайманих природних територій - але зазвичай там ходять з рюкзаками.
 
У всіх випадках автомобіль для подорожей повинен бути надійним, це Ваш друг і брат, що не повинен підвести Вас в суворих умовах часом непривітного клімату України. В даному випадку слід звернути увагу на марку автомобіля і в якій країні його збирали.  А якщо Ви правильно виберете профіль протектора і належний швидкісний режим - Ваша подорож завжди пройде без пригод і принесе масу позитивних емоцій. У даному випадку авто взяте напрокат Вам допоможе правильно зорієнтуватися в придбанні авто, тим паче в прокатній київській компанії АвтоАренда мається великий вибір авто. Після прокату можете сміливо йти в автосалон і робити незручні запити до менеджерів з продаж - адже Ви знаєте всі недоліки і переваги авто що сподобалося.
 
У даній статті ми не розглядаємо спеціальні автомобілі створені для бездоріжжя - з блокуванням диференціалу, величезними колесами і з підвищеним дорожнім проміжком. Нас цікавив автомобіль для подорожей і для сім'ї в одній особі, Вам залишається тільки прийняти рішення - і в подорож!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text