Крим: Богом дана - Феодосія! Бажаєте насолодитися її цілющою силою?

Феодосия
Це місто на півострові Крим нарікали по- різному. За 25 століть його перейменовували шість разів. Перше ім'я цьому місту було дано Ардавда , після - Феодосія , потім - Кафа , Кеффе , Кучук , Чтамбул , і, врешті -решт , місто повернуло свою назву -Феодосія .
 
Крим зі своїм кліматом і унікальною природою створив сприятливу основу для розвитку безлічі курортів. Не дивно , що один з найпопулярніших кримських курортів - Феодосія перекладається як «Богом дана » або «Дар богів». Насправді , це земля , що зійшла з небес. Тутешня природа чарує і сприяє умиротворенню відпочинку. Головними природними багатствами Феодосії є Чорне море , горбисті передгір'я , а також дивовижна флора .
 
Істинна культурна спадщина Феодосії - це картинна галерея , що увібрала в себе більш ніж чотириста картин живопису. Галерея створена на честь великого мариніста Івана Айвазовського. Крім цього  любителі творчості Гріна можуть відвідати музей , присвячений його життю і літературній спадщині . Крим скликає до Феодосії безліч людей. Особливо притягує поціновувачів романтичної поезії морський пейзаж і околиці курорту. Це місце відвідували вельми відомі поети , письменники і художники , серед яких не можна не відзначити О.Пушкіна , А.Чехова , І.Айвазовського , О. Грибоєдова , М.Волошина , К. Паустовського .
 
З цим прекрасним містом півострова Крим пов'язано чимало переказів і легенд. Феодосія має рідкісну багатонаціональної історію. Крім того , «Даром богів» насолоджуються паломники з різних релігійних конфесій. Словом , будь-яка людина , шо побувала на  богом даній землі , не залишиться байдужою. Тут кожен відпочине і отримає задоволення за своїм бажанням .
 
Хочеться підкреслити , що Феодосія відома мінеральними джерелами і цілющим багном. Феодосійську воду , Паша- Тепе , презентували у Бельгії в 1916 році. Там , на виставці , вона була нагороджена золотою медаллю , як найкраща цілюща вода всього півострова Крим та всієї Європи. Високоякісним вважається і сульфамідне багно з озера під назвою Аджиголь . Чисте повітря , мінеральна вода та лікувальні грязі створюють ідеальні умови для відпочинку у Феодосії. Тут розташовані санаторії , лікуючі захворювання шлунково- кишкового тракту , нервової системи та хвороби кровоносних судин. На курорті працює три санаторії , десять дитячих оздоровчих таборів , маса пансіонатів і будинків відпочинку. За берегової лінії простяглися галькові і піщані пляжі , серед яких є і добре обладнані , і дикі пляжі .
 
Приїжджаючи до Криму , обов'язково побувайте у Феодосії  щоб познайомитися з таємничим світом рідкісного і заповідного куточка , поніжитися на піщаних пляжах і при цьому  заощадити велику купу грошей! Ціни тут прийнятні. Обов'язково потрібно використати такий шанс , і ви запам'ятаєте назавжди про це чудове і дивовижне місто .
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text