А.Р.Крим

Крим

А. Р. Крим-півострів на півдні України, що омивається Чорним і Азовським морями, відрізняється винятковою різноманітністю природних умов і ландшафтів. Основні напрями виробничої діяльності-виноградарство і туризм, за радянської влади Крим був "Всесоюзною оздоровницею". Субтропічний клімат південного узберіжжя, прохолодна весна і тривала, суха осінь сприяли розвитку виноградарства з незапам'ятних часів, відводячи нас в глибину напівзабутих тисячоліть, і на сьогоднішній день Крим-основний постачальник вина в Україну. Туристичний бізнес в Криму існує з часів російських царів, коли Кримський півострів належав Російській імперії. У Криму туристів приваблюють унікальні ландшафти, природний клімат, винятковості антропогенного характеру; до тисячі історичних пам'яток культової, палацової світської архітектури-з них до двохсот міжнародного значення; до тисячі музеїв краєзнавчих, історичних, природничих, літературних, художніх, національних, заповідних. Відомо близько тисячі печер-з них відвідуваних всього 4: Червона, Мармурова, Емінс-Баїр-Хосар і Трьохглазка. Різноманітність і краса навколишнього ландшафту, чисте гірське і морське повітря, теплі води морів, просторі пляжі, велика кількість унікальних лісів, розвинена мережа автомобільних доріг що пролягають по мальовничих місцях-все це відноситься до туристичних ресурсів, які роблять Крим привабливим не тільки для вітчизняного але й для міжнародного туризму.

Катра регіону

5
Регіон: 
А.Р.Крим
Місто: 
Ялта
Адреса: 
м. Ялта, вул. Екатерининська, 8
Вид: 
Пам'ятники

Памятник Лесе Украинке-Л. П. Косач(1871 -1913г.) открыт в память 100 летия со дня рождения украинской поэтессы в 1972 г.в Ялте, Крым.

5
Регіон: 
А.Р.Крим
Місто: 
Севастопіль
Адреса: 
м. Севастополь, Сапун-гора
Вид: 
Музеї

Музей героїчної оборони та звільнення Севастополя: діорама "Штурм Сапун-гори" і пам'ятник Слави воїнам-визволителям- єдиний архітектурний ансамбль.

5
Регіон: 
А.Р.Крим
Місто: 
Севастопіль
Адреса: 
м. Севастополь, Історичний бульвар, 10
Вид: 
Музеї

Музей героїчної оборони та звільнення Севастополя: панорама "Оборона Севастополя 1854-1855 р р."-одна з найбільших панорам світу.

0
Регион: 
А.Р.Крим
Населенный пункт: 
Керч
Адрес: 
А. Р. Крим, м. Керч, пров. Димитрова, 2
Вид: 
Церкви

..Одним з пам'ятників старовини, спорудою тих часів, є церква Іоанна Предтечі у Керчі.....

0
Регион: 
А.Р.Крим
Населенный пункт: 
Керч
Адрес: 
А. Р. Крим, м. Керч, Ленінський р-н, с. Бондаренкове
Вид: 
Долини

Найбільш доступні для туристів вапняні вулкани Криму розташовані у 8 км від Керчі в околицях села Бондаренкове і мають назву Булганакські вулкани...

від 360₴
0
Регіон: 
А.Р.Крим
Місто: 
Саки
Адреса: 
АР Крим, 96506, м. Саки, вул. Морська, 8
Вид: 
Спеціалізовані готелі

    Клінічний санаторій Полтава-Крим розташований на західному узберіжжі півострова Крим, на самому березі Чорного моря.

0
Регіон: 
А.Р.Крим
Місто: 
Сімферополь
Адреса: 
Крим, Симферопіль
Вид: 
Музеї

 

Одна з скіфських царських фортець у Криму ... 2011 р. відбулося офіційне відкриття музею-заповідника-колишнього помешкання царя Скілура-Неаполь Скіфський ...
 
 

 

0
Регион: 
А.Р.Крим
Населенный пункт: 
Бахчисарай
Адрес: 
Крим, Бахчисарай
Вид: 
Місця паломництва

.. "Іосафатова долина" в Криму .пов'язане з історією проживання ... караїмів .... зустрічається в Старому Заповіті

0
Регион: 
А.Р.Крим
Населенный пункт: 
Білогірськ
Адрес: 
А.Р.Крим, м. Білогорськ
Вид: 
Озера

Тайганське водосховище розташоване в горах поруч з м. Білогірськ ... найбільшим в Криму .. гірської річки Біюк-Карасу ..