Місця для відпочинку у Криму

Фото - гора Ай-Петрі
Напевно , у кожної людини раз на рік постає питання: « А куди б нам поїхати відпочивати цього літа ? » Варіантів зараз величезна кількість. Безліч туристичних агентств пропонують різні варіанти відпочинку . Є екскурсійні тури , є тури для тих , хто любить просто погрітися на сонечку і повалятися на пісочку . Є тури для людей , що люблять активний відпочинок , а також відпочинок з лікуванням. Вибирати вам .
 
Давайте зупинимося на відпочинку біля моря. Чудове місце - Крим . Цей півострів розташований на півдні України . Він поділяється на кілька районів : Західний , Східний , Південний і Центральний . Вибір , куди поїхати , залежить від того , як ви любите відпочивати.
 
Східний берег Криму - це і величні гори , і невеликі блакитні бухти , і мальовничі парки. Цілком підійде для любителів активного відпочинку. Піші походи , кінні або велосипедні тури подарують вам безліч нових вражень. Найвідоміші курортні міста цього району - це Судак , Коктебель , Новий світ , Феодосія . Жити тут можна в готелі , санаторії або просто зняти будиночок. Пляжі тут переважно піщано - галькові .
 
Західний берег Криму підходить для відпочинку з дітьми і для лікування . Тут практично не буває різких перепадів температури повітря та атмосферного тиску. Євпаторія славиться своїми дрібнопіщаними пляжами і чистим морем. Саки - це лікувальна грязь , ропа та мінеральні джерела . Інкерман - стародавнє місто з безліччю пам'яток . Севастопіль приваблює великою кількістю історичних пам'яток , музеїв , а також клубів , кафе і звичайно ж пляжами. І ще - на Західному березі Криму відпочивати дешевше , ніж в інших районах .
 
Південний берег сподобається всім. Розважатися краще у Ялті , дітям дуже сподобається зоопарк і Поляна казок. Поляна казок - це музей казки , розташований під відкритим небом. Якщо вам подобається тиша і самота , то можна оселитися біля підніжжя Ластівчиного гнізда . Массандра славиться своїми винами. І звичайно ж нікого не залишать байдужими палаци Воронцовський та Масандрівський . Пляжі на Південному березі Криму - галькові .
 
У центральному районі Криму немає моря , тому він не є такий популярний у любителів пляжного відпочинку. Сюди можна поїхати любителям гірського велосипеда і екскурсій. З визначних пам'яток центрального Криму можна виділити безліч печер та шахт , каньйони , водоспади. Тут розташовано стародавнє місто Бахчисарай. Сімферопіль слушно звецься воротами Криму , бо саме звідси легко дістатися до будь-якого містечка в інших районах півострову.
 
Отже, підсумуємо: звичайно ж тут наведені далеко не всі назви місць , куди можна поїхати . Ну а в цілому , Крим - чудове місце відпочинку на будь-який смак і гаманець.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text