Зустріти Новий рік у Криму?

Демірджі-яйла, Алушта
Стародавня Таврида- сучасний Крим - завжди була неабияким місцем тяжіння Гомо Сапієнс . Ну влітку - це зрозуміло : тепле море , майже субтропічний клімат південного узберіжжя , гори , місцями покриті лісом та інші принади що неможливо перерахувати . А ось зустріти Новий рік у Криму ? Цілком приваблива пропозиція ! Кліматичні особливості цього регіону України найкращим чином підходять для активного зимового відпочинку. Поєднання комфортної для прогулянок погоди і можливість вибрати один з безлічі варіантів сценаріїв зустрічі Нового року, дозволять кожному насолодитися святковими гуляннями повною мірою. Хочете справжнього снігу і зимових задоволень - вирушайте у гори. Організовані катання на лижах , санях та снігоходах дозволять оцінити всі зимові кримські прикраси з висоти пташиного польоту.
 
Бажаєте осягнути Крим історичний , що колись слугував центром відпускного життя кращих художників , літераторів , скульпторів , музикантів минулого сторічча ? Відправляйтеся у новорічну прогулянку по ялтинській набережній , насолоджуючись подихом теплого вітерця з Чорного моря. Саме з набережної Ялти відкривається в цю ніч найкращий вид на святкові феєрверки що злітають над містом . Міріади вогнів , що відбиваються в товщі чорноморських глибин , - видовище величне і прекрасне , неодмінно заслуговує того , щоб його побачити своїми очима.
 
Якщо зустрічати Новий рік у Криму - Ялта стане найкращим варіантом для святкування. Саме в цьому місті можна знайти готелі на будь-який смак , від хостелів до розкішних палаців , орендувати котедж або житло у приватному секторі. Вибір пропозицій досить широкий і дозволяє з комфортом відпочити в Криму без значних фінансових витрат. У випадку з заселенням в готель вам , швидше за все , не доведеться вирішувати і проблему новорічного проведення часу - більшість готелів заздалегідь складають власні шоу- програми для відпочиваючих. Але це зовсім не означає , що інші варіанти зустрічі Нового року необхідно повністю виключити.
 
Новорічні канікули - найкращий час для екскурсійних прогулянок по Криму. Серед популярних ялтинських маршрутів можна порекомендувати Масандрівський , Воронцовський і Лівадійський палаци , Ластівчине гніздо і Нікітський Ботанічний сад . А парки , музеї та набережні Ялти- готові до прийому гостів у будь-який час року. Не варто обділяти своєю увагою і місцевий зоопарк , у якому зібрано безліч дивовижних представників фауни з усього світу.
 
Серед інших переваг зимового кримського відпочинку треба згадати відсутність потреби у зимовому гардеробі - навіть температура води у морі на цей час не буває нижче +9 градусів. Більш того, у Криму є безліч місць , де можна зустріти новорічні свята надзвичайно яскраво , отримавши заряд позитивних емоцій на весь подальший рік.
 
Кримчани люблять нетривіальні засоби зустрічі Нового року. Саме тут цілком традиційним можна вважати нічну тролейбусну подорож вулицями святкуючого міста . Орендувати тролейбус у Криму зовсім неважко , а обладнавши його потрібною музичною апаратурою , фуршетним столом та відповідними моменту прикрасами, можна влаштувати справжню новорічну диско- вечірку або створити романтичне  свято , відправившись у подорож удвох з коханою людиною.
 
Чи готові Ви до новорічного екстриму ? Відправляйтеся на зустріч новорічним дивам у одну з кримських печер , не забувши прихопити теплі речі (температура у печерах хоч і цілком комфортна , але все ж не перевищує +8 градусів Цельсія). Подорож у печеру - відмінна можливість побачити своїми очима багатометрові сталагміти і поводити хоровод навколо встановленої тут же ялинки. А вилізши на поверхню , можна влаштувати власний святковий феєрверк на честь такої екстремальної пригоди .
 
Відкриті для відвідування під час новорічних канікул і гірськолижні курорти Криму , готові прийняти гостів , що віддають перевагу гірським схилам навпроти іншим видам відпочинку. Якщо ж ви віддаєте перевагу морському відпочинку - можна відправитися на " дику " зустріч Нового року на кримське узберіжжя . А при бажанні можна навіть осягнути всі радощі моржування , скупавшись у воді , температура якої не перевищує десяти градусів . Існує думка , що такий " новорічний заплив " дарує здоров'я на рік вперед , а значить , цілком можна скористатися і таким ось екстремальним засобом загартовування , поєднавши його із святкуванням одної з головних зимових урочистостей - Нового року !

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text