Подорож до Криму: Ластівчине гніздо і гора Ай-Петрі!

Кожна людина, що проживає на території країн СНД, хоч одного разу, але повинна була чути про такий півострові, як Крим і  хоча б кожен другий - там побувати. У дитинстві - з батьками, у віці - вже зі своєю родиною. Безліч курортів та  вражень від побаченого- все це ви знайдете тут. І новачкам, які вже визначилися куди їхати, але, тим не менш, не знають іще місць, які треба відвідати, присвячуємо цю статтю.
 

Почнемо зі знаменитого району Криму - Ялти- старовинного курорту неподалік від якого розташовуються дві легендарні пам'ятки, про яких знає кожен. Гора Ай-Петрі, найвища точка якої досягає 1234 метри (найвища у Криму), захоплює своєю величчю і підноситься над всією Ялтою (можна побачити з будь-якої частини міста).Щоб туди дістатися, треба просто сісти на автобус і доїхати до станції канатної дороги, звідки вас за помірну плату доставлять на верхню частину гори. Піднімаючись по канатній дорозі, відкриється ще більш чудовий вид на всі околиці Ялти і підніжжя гори. Також можна дістатися нагору на машині або пішки, для цього є одна дорога. Відразу скажу: підніматися пішки - це для завзятих активних туристів, якщо на машині - нагорі платна стоянка. У будь-якому випадку, діставшись нагору, вас чекає безліч екскурсій, з яких ви дізнаєтеся багато цікавого. Не забудьте побувати на оглядовому майданчику, звідки відкриється неймовірно яскравий  вигляд  панорами Великої Ялти. Також можна за доплату у 20 гривень піднятися ще вище, до зубців гори, з якими гора досягає висоти 1334 метри. Там же можна побувати у темних таємничих печерах. Що стосується інфраструктури, то тут є де відпочити і розважитися.  Все плато вистелене закладами татарської кухні, торговими і сувенірними наметами, де можна купити усе що цікавить туриста. А найголовніше, зверніть увагу на те, яке тут чисте повітря. Грибники можуть податися у похід по Ай-Петрі без будь - яких доплат, головне - не заходити на чужі маєтки і заповідники.

Другою пам'яткою цього регіону Криму є казковий замок  Ластівчине гніздо, розташоване у 6 км від Ялти і 30 хвилинах їзди від Ай-Петрі. Що стосується цієї пам'ятки архітектури- побудоване воно було рівно 100 років тому, як дань честі рейнським лицарям, а у 1970 році відреставроване і поліпшене після землетрусу 1927 р..  У  наслідку проведених робіт споруду було укріплено, що трохи змінило її вигляд - Ластівчине гніздо стало сучасним і стильним. Напевне, багато хто вперше побачив цей символ Південного берегу Криму на листівках і календарях у дитинстві, де ця будова виглядає принадно і казково. Побувавши там, ви почуєте  декілька історій пов'язаних з його власниками. Казковий замок кожен літній день наповнений туристами, а щоб побувати у італійському ресторані, розташованому у пентхаусі Ластівчиного гнізда, потрібно забронювати місця за 20-30 днів до появи там.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text